Boj za světlo_

6. prosince 2010 v 0:50 | KADLI#etc. |  my diary
Někdy se tomu nemůžu ubránit. Vlastně dost často nalézám v mé mysli semínka naděje a nechávám je klíčit. Takže vytvářejí dokonalé prostředí pro bitvu, ve které mám být poražena. Proto jsem pořád nešťastná, náchylná ke ztrátě. Ale učím se. Snažím se zpomalovat klíčení tím, že nezalívám. To je ale jen první krok. Semínkům naděje se stejně podaří nabobtat a vyklíčit z blahodárné vody mých slz. Tím hlavním, co bych měla dělat, je snižovat jejich počet, přinejlepším - nedovolit, aby byla zasévána.
Ale jsem ten nejlidštější člověk ze všech lidí, co znám a to ze mě dělá mnohdy emocionálního, přehnaně reagujícího a především nesmyslně naivního jedince, který je už předem předurčen k emocionální záhubě. Diagnóza: nedostatek lásky.
A mám vždy jiskrný pohled. Jako bojovník světla. Tím totiž jsem. Dnes v noci, jsem se probudila do tmy a zjistila jsem, že už se dál nehodlám touto temnou mlhou obklopovat. Až najedne můj návrat, vrátím se do záře a sluneční paprsky mě prostoupí celou. Bojuji za světlo. Za to kým jsem a kým se stávám. Za své přátelé a za osudy všech, kteří prošli mým životem. Protože já se i přes své chyby podílím na životě druhých, existuji, nejednám vždy správně. "Trápím se kvůli zbytečnostem, bývám malicherná a často si myslím, že nejsem schopna růst." A ne, nejsem si jistá co tady vlastně sakra dělám a v nocích, jako je tato, se ptám sama sebe - má mj život nějaký smysl?
A to ze mě dělá bojovníka světla. Proto jím jsem. Protože chybuji, ptám se na svůj vlastní osud a hledám smysl. A, co je nejdůležitější, nepřestávám věřit, že ho nelaznu.

PS: Takže už po několikáté. Musíš být silná. Pracuj na sobě a vesmír ti to vrátí. Především se vyvaruj stejných chyb jako jsi dělala dříve. Nic pro tebe. Tento boj nepatří tobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama