Take a risk_

11. listopadu 2010 v 19:12 | KADLI#etc.
V tak malém městě jako je xxx je těžké najít něco nebo někoho nového. A když už to náhodou najdete, brzy přijdete nato, že jste vlastně našli něco okoukaného, něco, co už v podtstatě znáte. Vtip je v tom, že lidé jsou noví pouze první den. My se musíme naučit objevovat v nich stále něco nového, stejně jako v sobě. Až nakonec zjistíte, že i když už jste všechno viděli, svět vás ještě může překvapit. A vy můžete překvapit sebe.
Ve městě, kde je nepochopitelně nemožné sehat taxíka v jakoukoliv denní dobu, se ale drby šíří neuvěřitelnou rychlostí.
A pokud nemáte u sebe nikoho, na kom by vám mohlo nějak extra záležet a nikoho, komu nijak extra nezáleží na vás, není jednoduší, výhodnější a lepší jen okouzlovat?
Nevím, jestli je dobrá cesta něco si dokazovat, nedruhou stranu, ublíží to vám? Někdy přijde ve vašem životě bod, kdy si uvědomíte, že pokud nebudete mrcha, ostatní vác zničí.
Pokud jde o mě, pomalu ale jistě jsem se smířila s tím, že nebudu mít to, co ostatní - lásku, vysněného přítele. Ale pokud nemůžu být přítelkyně, stanu se postrachem. Vyzývavá, smyslná, usměvavá a přehnaně milá. Nebudu už bojovat o kluky. Budu bojovat sama o sebe. A to bude můj nový cíl. Vyhrát každičkou bitvu. A pokud budu padat, vezmu každého s sebou. Jestli mám jít sama, půjdu tak daleko, jak budu chtít.
jo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama