What if i need you?

11. července 2010 v 20:27 | KADLI#etc. |  Výkřiky do tmy
Tento článek bych chtěla věnovat slečně L. A pak nějaké nadpřirozené síle, která smísila nejenom naši krev, ale která propojila naše srdce.

(Pozn. autora: Ještě naposledy si dovolím pár řádků chytrých keců...)

Vím přesně, o čem chci teď psát.
Bojovník světla.

"Bojovník světla ví, že nelze žít za stavu naprostého uvolnění. Od hvězd se naučil, že pouze vnitřní výbuch umožňuje jejich zář."

A vím přesně, o čem chci psát teď.
Smysl života.

Každý z nás je předurčen ke svému životnímu údělu. Tento úděl počíná vaším zrozením a končí nikoliv smrtí, ale naplněním vašeho osobního příběhu, chcete-li - osudu.
Vynaleznout lék proti rakovině. Vychovat děti. Pomáhat druhým. Být přísný a vést společnost správným směrem. Prodávat v samoobsluze. Bojovat za lásku.

jo


Jistě, okolnosti mnohdy radí: " Vzdej se." I mně už několikrát brzdily. Snažily se mě zastavit, nebo alespoň přizastavit. Jenže co se týče lásky, neexistuje žádný pud sebezáchovy. Můžete se ničit dnem i nocí, utrápit se k smrti, pokud opravdu milujete, bude vám to jedno. Sami dobře víte, že se nemůžete zachránit. K tomu byl totiž předurčen právě ten druhý.

Ovšem na světě existuje jeden přítel i nepřítel a tím je čas. Ten může vše. Oddálit radost, přiblížit bolest. A nebo obojí. Důležité je si pamatovat, že nikdo, kdo nezažil bolest nikdy nemůže být doopravdy šťastný. Bolest navyšuje náš intelekt, tvaruje charakter. Štěstí povznáší duši.

Důležité je ovšem najít svoji spřízněnou duši. Víte, tu najdete JEDINĚ v bolesti. Je to dar od Boha, který vám sesílá balíček štěstí v těžkých časech. Dodává vám jistotu, že to všechno překonáte.
PS: Někdy nemůžu uvěřit tomu, co se tady děje. Přišlo mi, že ve hvězdách je psané, že bys měl být po mém boku. Řekl si mi, že mě chceš a já tomu uvěřila. A je mi špatně z toho, jak jsi odešel. Ale.... co když tě potřebuju? Pokusíš se vůbec někdy mě zachránit? A když řeknu, že tě chci, ty víš, že to tak myslím. V mé nejtěžší chvíli jsem pořád měla sílu se pokoušet. A co když, až se vrátíš, ti povím, že jsem tě celou dobu milovala? Budeš ten, který se za mnou rozeběhne, nebo se jen budeš dívat jak odcházím bez boje?
jo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama