Love.

2. července 2010 v 23:21 | KADLI#etc.
Věčná otázka. Co je to láska? Kam až sahají její hranice? Odkaď pokaď se tento vzácný cit rozprostírá, co se dá ještě považovat za lásku a co už ne?

Každý řeší tuhle otázku. Každý na světě si prožívá svou osobní lásku. Takovou tu "jenom jeho", která se ukrývá hluboko v jeho vlastním příběhu.

Někdo miluje svou zemi, místo, kam se vždy bude vracet. Někdo miluje svoji rodinu, to jak každý přijímá každého, jak správně se cítí, když je mezi nima. Někdo miluje západ slunce, jiný nákupy, další zábavu nebo třeba i svobodu. Spousta lidí miluje své děti, žije pro své přátele.

A já?
Já jsem někdo, kdo hledá lásku. Opravdovou lásku. Směšnou, matoucí, nepochopitelnou lásku. Lásku, kdy nemůžeš být bez toho druhého. Kdy buší srdce jen při pouhé vzpomínce. Kdy musíte bojovat, každý den.  Lásku, která nikde nezačíná a nikde nekončí. Zkrátka jen existuje. Sama o sobě, probouzí v lidech pravou vášeň a obrovské zoufalství. Lásku, která dokáže říci vše polibkem. Lásku, která roste pohledem do očí, přímým, ovšem neklidným. Lásku, kterou by nikdo nemohl popřít, kdyby viděl ty dva spolu usínat. Tělo nabité energií tak silnou, že přestává dýchat, když dvě těla splynou v jedno. Lásku, jejíž dotyky, i přesto, že se udály dávno, nikdy nepřestanou rozechvívat. Lásku, v níž slzy dokáží změnit směr, jakým se země otáčí. A když se ten druhý usměje, vy si uvědomíte, že jste našli DOMOV. Místo, kam patříte, kde můžete k sobě hodiny a hodiny rozmlouvat řečí beze slov o tom, jak moc se k sobě hodíte a jak neuvěřitelné je, že se dvě srdce dokáží spojit v jedno. A jak je jednoduché být šťastní společně.

Tak co je to láska?K čemu ji máme, když dokáže spoustu úžasných věcí, ale nenajde si cestu...
jo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama