this year____

31. prosince 2009 v 18:25 | KADLI#etc. |  my diary
Dny utíkají jeden za druhým a my stále máme jednoho mocného nepřítele. Čas. Nikdy ho nedokážeme zastavit, ani zpomalit, ani popohnat. A pak jsou chvíle, kdy si přejte, aby žádný čas nebyl.
Je silvestr ...večer a kdyžý z nás se zamýšlí nad tímto rokem. Hodnotí ho ze všech úhlů a snaží se v něm najít odpovědi na nezodpovězené otázky. Ale ani v tomto případě nám čas nepomůže.
Někdo říká, co se stalo - stalo se. Je to za námi a teď je potřeba se posunout. Na druhou stranu to co jste zažili, udělali, a především - to, co jste cítili vás bude provázet i dál. Ovlidní vás to v roce nadcházejícím a v těch dalších.
Jasně, je fajn nechat něco za sebou, ale nikdy už to ze sebe nevymažete. Ani z druhých.

Tak tam tedy sedíte, obklopeni myšlenlami, na tom jednom místě a začíná vás pohlcovat temnota. Není to deprese. Není to tak, že byste se ráno probudili a bylo všechno fajn. Prostě je to váš život a vy se stále msuíte o něčem rozhodovat. Podnikat volby bez výběru. A co je nejhorší, jedete v tom sami. A nikdo nepomůže, nikdo to nebude cítit za vás. V tuto chvíli jste to jen vy a skutečnost, že jste posrali co jste mohli.

A nečeká vás nic lepšího.
Jen další sračky.
Nenávidím rokm 2009 a už ted nenávidím i ten 2010.
Je to všechno na hovno.
Končim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama