Zdálo se to jako štěstí v neštěstí...ale..

18. září 2009 v 15:41 | KADLI#etc. |  my diary
Holky pořád přemýšlí, jak se dostat přesně tam, kam chtějí, po boku někoho, koho si vysnili.
Víte, když jsem na chvíli přestala vnímat svět okolo sebe a na radu kamarádek zauvožovala, uvědomila jsem si, že i já potřebuju správné místo, správný čas, správnou osobu. Došlo mi, že si to dokonce zasloužím! Ale jak už to tak v životě bývá, zkrátka to zase nevyšlo. Nevyšlo, protože země je nejspíš až příliš vychladlá po horkém létě.
Když už si myslíte, že vaše myšlenky se promění ve vzpomínky, a ty pak brzy upadnou v zapomění, tak se s největší pravděpodobností pletete. Vždycky se připlete něco, co vám v tom zabrání a nutí vás vracet se stále zpátky.
A pak je tu další věc. V dnech, které připomínají spíš, než žití přežívání vím, že pro někoho nejsem (a nebudu) nikdy dost dobrá. A ve dnech, které mě odvádí jinam, daleko od života, který žiju, jste pro někoho jiného dobrá až příliš. A to jsou možná ty hlavní dva důvody, proč sny se mohou splnit jenom někomu.


Některé zamilované příběhy končí ještě dřív, než stihnou začít. A některé zamilované příběhy pokračují, i když už by možná měly skončit. A ty zbylé končí přesně v okamžiku, kdy pomyslíte na šťastný začátek.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama