Tell me, why it´s OVER:..

30. listopadu 2008 v 20:03 | KADLI#etc. |  Myšlenky MIMO

Tolik nenáviděný listopad se blíží ke svému slavnému závěru a mě nezbývá nic, než souhlasit se svým bráchou, který dnes ráno prohlásil - "Čím víc je zima, tím víc má asi svět pocit, že se musíme ohřívat ve větší a větší hromadě hoven..."

Končím se sprostými výrazy, i když by možná právě teď jediný mohly vyjádřit, jak moc je mi mizerně. Řvala bych ty nesmyslná slova na celý svět a na každého kdo by jen jediným krůkem poznamenal mou cestu.
-------

Bude dobře. Jen se nenech zlomit. Dávno sis to rozhodla. Dávno. Proč to teď měnit? Protože čím víc Tě Tvá touha stahuje ke dnu, tím víc potřebuješ podat záchrannou ruku? Ale asi by ses na to dno přeci jen měla ponořit. Nebo budeš do nekonečna čekat na pomocnou ruku? A co když Tě stejně nedokáže vytáhnout. Co když Tě pustí.A co když se jí prostě jen rozhodneš nechytat. Co když na dně čeká Tvůj sen. Co když Tě spojení dvou lidí tam dole dokáže katapultovat do závratných výšek. Máš jen strach dopadnout až dolů. Ale nebude to poprvé, ani naposled. Vždyť to víš. Přijde čas, na cestě za Tvými cíli budeš muset roztáhnou křídla a letět. Tvůj cíl bude ale v zásadě jednoduchý : Vzchopit se. Přestaň zavírat oči před věcmi tak důležitými, jako je skutečnost, že ho nemiluješ. Přestaň. Děláš, jakoby se ti to nestalo už dřív. Přijde to samo. Zase nějakej Ondra, zase nějakej David. Zmlkni. Dopadni na dno. Nejspíš tam budeš dlouho, protože si budeš léčit rány. Ale zmlkni. Jednou se uzdravíš. Musíš. Protože jestli ne, umřeeš. Víš to moc dobře. Tak neumírej a vyléč se. Odmítni s díky pomocnou ruku a pomož si sama.Protože ani jeden z nich, z oboudvou, ze všech tří, Ti nedokáže pomoct. Jsou to Tvoje myšlenky. Jen Tvoje....

--------

No, to by asi k mému monologu k sobě samé stačilo. Mějte se a těšte se na Vánoce. Je to krásný čas. A je to jediné, co mě doopravdy může zahránit. Až na mi na řasu dopadne na Štědrý večer sněhová vločka, vím , co si budu přát. A dokud si to budu přát. Nebudu moci být s klukem, který šeptá "miluji Tě" do ucha.
Děkuju za to, že mě miluješ, mimochodem.
To je vše.

....And for you, my Honey, I have a little question - Please, just tell me, why it´s OVER...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnny* Johnny* | Web | 30. listopadu 2008 v 20:17 | Reagovat

To nejsou kecy.Nevíc jestli si četla ty články ale mám problémy s jídlem,žaludek už mám celkem v háji... a stejně se pořád musím váit a tak..nejde to prostě T_T nejde jíst normálně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama